Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@coskunlarhavaifisek.net
45 İnç Turuncu Jumbo Balon HBK Balon
Stok Kodu : HBK-45-16 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
45" JUMBO BALON (120 cm çap, 380 cm çevre)
Süsleme Balonu
Renk : Turuncu

Son yıllarda balon kullanımı sadece eğlenceli oyunlar ve uygulamalar için değil aynı zamanda da mekan süslemeleri açısından da son derece yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Özel renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan süsleme balonu modelleri de bu alanda oldukça yoğun ilgi görüyor. Mekan süslemelerinde de büyük kolaylıklar sağlıyor. 

Bu tarz süsleme balonu modelleri içerisinde son yıllarda dikkat çekici etkisi ile öne çıkmakta olan turuncu renkteki modeli yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Son yıllarda sıklıkla kullanılmakta olan 45? turuncu süsleme balonu ile özel atmosferlere sahip olan doğum günü partisi veya düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Bu neden ile de son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Bir paket olarak satın alınabilen bu üründe 1 adet 45 inçlik turuncu süsleme balonu bulunuyor. Böylece çok daha etkileyici atmosfer yaratabilme imkanına sahip olunabilecek son derece ekonomik ve kaliteli bir süsleme ürünü satın alınabiliyor. Böylelikle de çok daha etkileyici ve çok daha özgün atmosferleri, daha ekonomik şekilde oluşturabilme imkanına sahip olunabiliyor.