Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@coskunlarhavaifisek.net

Coşkunlar Havai Fişek Toptan Konfeti Satış

Hepimiz mutlaka çeşitli kutlamalara zaman zaman katılırız, Bu kutlamaların genelinde insanların başından aşağı atılan ya da dökülen konfetiler eğlencenin ana unsurunu oluşturmaktadır. Davetliler bu malzemelerden etkilenirken özellikle tepeden aşağı dökülme savrulma aşamasında bütün dikkatler söz konusu konfetilerin üzerinde olmaktadır. Bu nedenle de eğlence zamanlarında bu eğlence aracına sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. 

Düğünlerde nişanlarda ya da benzer kutlamalarda çiftlerin tepesinden aşağı fırlatılan konfetiler o sırada mekanda bulunan tüm davetlilerin ilgisini çekmektedir. Bu konfetilerin gerek havaya atılması gerek ise havadan aşağı yönlü savrularak ve parlayarak dökülmeleri herkesi mutlu eder. Oldukça farklı alanlarda kullanılabilen bu konfetileri dileyen herkes deneyebilmektedir.

Eğer siz de herhangi bir kutlama için ya da eğlenceli bir ortamda kullanabilmek için konfeti almayı kafaya koyduysanız hemen bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Her çeşit konfetinin yer aldığı söz konusu kategoride zevkinize uygun ve pratik kullanıma sahip çok sayıda konfeti ürünü bulunmaktadır. Eğlencelerinizde kaliteli bir atmosferi sağlamak adına tüm bu ürünler sizler tarafından seçilmeyi beklemektedir.

Çeşitli Konfeti Modelleri

Toptan Konfeti Fiyatları