Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@coskunlarhavaifisek.net
27 İnç A.Yeşil Jumbo Balon HBK Balon
Stok Kodu : HBK-27-06 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
27" JUMBO BALON : (Balon ebadı : 70 cm çap, 230 cm çevre)
Süsleme Balonu
Renk : A.Yeşil
 
Farklı renk seçenekleri ile öne çıkan süsleme balonları ile çok daha özel ve çok daha etkileyici atmosferler yaratabilmek çok daha kolay bir hale geliyor. Düzenlenen organizasyonlara özel olarak tasarlanmakta olan ve mekan süsleme çalışmalarında hem pratiklik hem de ekonomiklik getirmekte olan süsleme balonu modelleri oldukça yoğun şekilde kullanılıyor.

27 inç A.Yeşil süsleme balonu modeli etkileyici görselliği ile ön plana çıkarken aynı zamanda da son derece özel atmosferle yaratabilme konusunda büyük avantajlar sağlıyor. Sarı rengin organizasyon mekanının her köşesinde en etkileyici görselliği ile yer almasını sağlamakta olan bu ürün son derece sık ve yaygın bir şekilde organizasyonlarda kullanılıyor.

Farklı hacim genişliği seçeneklerinin yer aldığı en popüler balon çeşitlerinden birisi olan süsleme balonu modellerinde en çok tercih edilen hacim genişliğine sahip olan 27 inçlik A.Yeşil süsleme balonu 1 adet oluşan paket olarak son derece ekonomik fiyat seçenekleri ile satın alınabiliyor.  Bu neden ile de son yıllarda sıklıkla kullanılan ve organizasyonları renklendirmekte olan bir ürün grubudur.